3D Duvar Kağıdı

1Standart ve Premium kağıt nedir ?
Standart : 110 cm parçalar halinde, dokulu, vinil kaplı, silinebilir, elyaf tabanlı, kolay sökülebilir özelliklere sahiptir. Premium : Tek parça halinde, tekstil dokulu, yıkanabilir, kolay sökülebilir özelliklere sahiptir.
23D Duvar Kağıdı Temizliği nasıl olmalı ?
En uygun yöntem nemli bir bezle duvar kağıdına bastırmadan silmek yeterli bir duvar kağıdı temizliği sağlayacaktır.
33D Duvar Kağıdı Nedir?
Geçtiğimiz yıllarda duvar kağıdı modelleri denince akla ilk olarak çiçekli ya da simetrik desenli duvar kağıtları gelse de, günümüzde duvar kağıtları 3 boyutlu olmak üzere pek çok farklı seçeneği ile duvarları süslemektedir. Mekanların daha derin ve ferah durmasını sağlayan 3 boyutlu duvar kağıtları, gören herkesin ilgisini ve beğenisini kazanan modellerdir. Kağıt üzerine basılan resim ve fotoğrafların gerçekçi görünmelerini sağlayan teknoloji ile tasarlanmış olan duvar kağıtları, 3 boyutlu duvar kağıdı olarak adlandırılmaktadır. Dekorasyonda karakteristik bir fark oluşturmak isteyenlerin genelde tercih ettiği bu modeller, kalite ve boyutlarına göre fiyatlandırılarak satışa sunulmaktadır.
43D Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır?
Duvarlarını duvar kağıdı ile kaplatmak isteyenlere hizmet veren birçok firma olsa da, bu işi kendi yapmak isteyenlerin aklında da birçok soru işareti bulunmaktadır. 3 boyutlu duvar kağıtlarının görünümlerinin ve fiyatlarının farklı olması diğer duvar kağıtlarından farklı bir uygulama şekline sahip oldukları anlamına gelmemelidir. Son derece kolay ve anlaşılır şekilde olan uygulama şekli isteyen herkesin duvarlarını 3 boyutlu olan modellerle kaplamalarına imkan sağlamaktadır.

Kişiye Özel Armatürler

1Kişiye özel armatür nedir ?
Değiştirilebilir, birbirinden farklı desen seçenekleri ile pratik kuruluma sahip, akrilik özellikteki çerçevesi, bulunduğu alana renk ve estetik katan aydınlatma amaçlı bir üründür.
2Armatür oluşturan malzemeler ?
- Trafo - Şerit led aydınlatma - PVC barisol gergi malzemesi - Çerçeveyi oluşturan akrilik pvc
3Armatür görselini değiştirme
Ürün görselinden sıkıldığınızda veya farklı nedenlerden dolayı değiştirme ihtiyacı duyduğunuzda Çerçeve, Trafo ve Led aydınlatma haricinde sadece PVC barisol gergi malzemesini sitemiz üzerinden iletişime geçerek farklı bir görsel ile değiştirebilirsiniz.
Aradğınız cevabı bulamadınız mı?

Bizimle iletişime geçin

Cevapla
Yardım İstermisiniz?
Merhaba Evime Desen'e hoşgeldiniz
Nasıl yardımcı olabilirz?